Najlepszy grill betonowy Mrówka

Ostatnio aktualizowane: 14.06.24

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Dzięki wykonaniu grilla z uszlachetnionego betonu, jest on znacznie bardziej odporny na naprężenia mechaniczne oraz wysokie temperatury. Model Landmann Roma został wyposażony w chromowany ruszt, który jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, nawet jeśli zostanie nagrzany do bardzo wysokiej temperatury.

Wady

Utrzymanie grilla w czystości bywa bardzo czasochłonne, zwłaszcza po długim smażeniu tłustych potraw. Ilość trudno dostępnych zakamarków jest dość duża.

Podsumowanie

Model umożliwia przygotowanie posiłku dla 6 osób. Wymiary grilla to 178 cm x 89 cm x 60 cm. Design produktu sprawia, że wpasowuje się on zarówno w klasycznie urządzone ogrody, jak i nieco bardziej nowoczesne przestrzenie.

Drugi wybór

Zalety

Chromowany ruszt został skonstruowany w taki sposób, by można było go łatwo wyczyścić. Jest on również lekki, co znacznie ułatwia jego wyjmowanie. Grill Landmann Sevilla został wykonany z uszlachetnionego, barwionego betonu, dzięki czemu jest on odporny na wysokie temperatury i nie grożą mu rozprężenia, nawet na skutek częstej eksploatacji.

Wady

Grill ma tylko jedną, niską półkę, która nie pomieści zbyt wiele, więc większość naczyń i akcesoriów musisz umieścić gdzie indziej.

Podsumowanie

Wymiary grilla to 173 cm x 50 cm x 75 cm. Model jest wąski, więc nie zajmuje zbyt dużo przestrzeni nawet w niewielkim ogrodzie, czy na działce. Na ruszcie możemy jednocześnie przygotować posiłek dla kilku osób.

Rozważ też

Zalety

Nabywając model Landmann Bari kupujesz grilla, na którym przygotujesz posiłki nawet dla 10 osób. Wykonanie produktu z uszlachetnionego betonu wpływa korzystnie na jego wytrzymałość, grill jest odporny na wysokie temperatury i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Szeroka półka pod paleniskiem umożliwia ustawienie półmiska.

Wady

Grill musimy samodzielnie pomalować, dodatkowo trzeba zakupić odpowiednią farbę i poświęcić chwilę na konserwację i poprawę wyglądu całości.

Podsumowanie

Grill jest odpowiedni do dużych ogrodów, z wydzieloną przestrzenią na spożywanie posiłków. Łatwo utrzymać go w czystości. Wymiary całości to 215 cm x 114 cm x 72 cm. Produkt jest polecany przez kupujących.

 

 

Grille betonowe Mrówka – ranking

 

 

Landmann Roma

 

Model Landmann Roma został wykonany z uszlachetnionego, prefabrykowanego betonu. Dzięki temu jest on odporny na wysoką temperaturę oraz naprężenia mechaniczne. Chromowany ruszt jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, nawet po rozgrzaniu. Nie uwalnia on żadnych szkodliwych substancji. Na grillu bez trudu przygotujemy posiłek nawet dla 6 osób.

Palenisko grilla zostało wykonane z płytek szamotowych. Wygląda ono bardzo estetycznie. Wymiary całości to 178 cm x 89 cm x 60 cm. Model sprawdzi się jako miejsce przygotowania posiłków dla całej rodziny, jak również w trakcie wiosenno – letnich przyjęć.

Dzięki swojej oryginalnej budowie produkt zyskał sympatię kupujących. Konsumenci twierdzą, że jest to bardzo solidny model, który łączy w sobie klasykę z nowoczesnością. Jest to dobre rozwiązanie zarówno dla osób, które lubią nowoczesne dodatki do ogrodu, jak i dla kogoś, kto potrzebuje statecznie wyglądającego akcesorium. To godny polecenia produkt, który zyskał sobie spore grono zwolenników.

 

 

 

 

Landmann Sevilla

 

Landmann Sevilla to grill betonowy Mrówka w dobrej cenie, który ozdobi niejeden ogród. To jeden z najpopularniejszych modeli marki cieszący się niesłabnącą popularnością. Został on wykonany z uszlachetnionego, barwionego betonu, co czyni go nie tylko eleganckim akcesorium ogrodowym, ale również solidnym elementem służącym do przygotowywania posiłków na świeżym powietrzu.

Grill jest odporny na wysokie temperatury – nie musimy obawiać się o ewentualne pęknięcia ani naprężenia powstałe w trakcie jego użytkowania. Wymiary modelu to 173 cm x 50 cm x 75 cm. Można ustawić produkt nawet w niewielkim ogrodzie, aby stworzyć klimatyczne miejsce, w którym będziemy przygotowywać nasze posiłki.

Użytkownicy produktu uważają za dużą zaletę grilla chromowany ruszt, który łatwo utrzymać w czystości. Potrawy nie przywierają do niego, a przy tym jest on dość lekki. Bez problemów przygotujemy na nim posiłki dla kilku osób.

 

 

 

 

Landmann Bari

 

Jeśli potrzebujesz grilla, na którym przygotujesz posiłki dla ponad 10 osób, zdecyduj się na model Landmann Bari. Jest on wykonany podobnie, jak inne grille betonowe Mrówka z uszlachetnionego betonu, który jest odporny na wysokie temperatury oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Wymiary tego grilla to 215 cm x 114 cm x 72 cm. Sprawdzi się on więc również w lokalach gastronomicznych jako jedno z miejsc przygotowywania posiłków dla gości. Producent zapewnia, że na ruszcie zmieści się posiłek dla 12 osób. To duża liczba biorąc pod uwagę to, że zwykle grille tego typu mają ruszt przystosowany dla 6 osób.

Kupujący cenią model za możliwość pomalowania go na dowolny kolor, np. dopasowany do elewacji budynku, przy którym został on ustawiony. Produkt prezentuje się bardzo estetycznie.

 

 

 

 

Jaki grill betonowy Mrówka wybrać?

 

Jesteś tutaj, bo zapewne poszukujesz stabilnego modelu grilla. Dobrym rozwiązaniem są właśnie grille betonowe, które na stałe ustawiamy w ogrodzie. Postaramy się wskazać Ci ich najważniejsze cechy. Pomocne nam przy tym będą grille betonowe, które znajdziesz w marketach marki Mrówka. Zapraszamy do lektury. Firma Mrówka to sieć zajmująca się sprzedażą asortymentu do domu i ogrodu. Uzupełnia ona asortyment PSB o artykuły dla klientów detalicznych. Znajdziesz tam więc wszystko, czego potrzeba do remontu, wyposażenia ogrodu lub udekorowania domu.

Grill betonowy nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jest on odporny na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, włącznie z bardzo niskimi temperaturami lub opadami. Nie sposób nie wspomnieć również o walorach estetycznych tego akcesorium, które doskonale przyozdabia nasz ogród. Jeśli jesteś zwolennikiem przyjęć na świeżym powietrzu dla licznie przybyłych gości, najlepsze grille betonowe Mrówka powinny zwrócić Twoją uwagę. Pozwalają one na przygotowanie posiłku dla wielu osób w tym samym czasie.

Dobrze, abyś przed zakupem zdecydował, gdzie zechcesz ustawić grill. Jego odległość od domu nie może być zbyt duża – w końcu czasem będziesz potrzebował donieść kilka składników dań z kuchni. Poza tym bardzo istotne jest, abyś nie musiał pokonywać zbyt dużej odległości między grillem a stołem, przy którym usadzisz gości. Co do materiałów wykonania produktu – powinny one być jak najtrwalsze. Zwróć uwagę na możliwości wyposażenia dodatkowego – może lubisz przygotowywać kurczaka? Wówczas zdecyduj się na model wyposażony w rożen. Im większy ruszt, tym więcej posiłków jednocześnie przygotujemy. Musi on być wykonany z trwałych materiałów odpornych zarówno na wysokie temperatury, jak i środki czyszczące.

Wybierając najlepszy grill betonowy Mrówka w 2024 roku nie zapomnij o fundamentach – pamiętaj, że każdy z modeli trzeba ustawić na solidnym podłożu, aby całość nie pękała i nie stała się niestabilna. Dobrze również, by wybierać modele dopasowane kolorystycznie np. do elewacji naszego domu, aby całość prezentowała się jak najbardziej spójnie. Taki betonowy grill nadaje szyku każdemu ogrodowi sprawiając wrażenie prowizorycznej kuchni polowej. To bardzo dobry pomysł zarówno do nowocześnie urządzonych ogrodów, jak również dla miłośników klasycznych rozwiązań. Materiał wykonania całości musi być odporny na działanie czynników zewnętrznych oraz na wysokie temperatury.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ