Najlepszy grill betonowy Leroy Merlin

Ostatnio aktualizowane: 16.04.24

 

Grille betonowe Leroy Merlin – ranking

 

 

Leroy Merlin B.K Corner

 

Chcielibyśmy zaprezentować jeden z solidniej wykonanych grilli betonowych – Leroy Merlin B.K Corner. Konstrukcja prezentowanego produktu została wykonana w całości z betonu. Z kolei ruszt jest stalowy. Możemy swobodnie zmieniać pozycję ustawienia rusztu za pomocą specjalnej korbki. Dzięki temu z pewnością nie poparzymy się.

Jest to produkt do samodzielnego montażu. Wystarczy skleić niektóre elementy. Nie powinno nam to zająć dłużej niż 1 godzinę. Wymiary grilla wynoszą 117 cm x 60 cm. Z kolei wymiary rusztu to 52 cm x 34 cm. Tak duży ruszt pozwala nam na jednorazowe przygotowanie posiłku dla 6 – 10 osób. Pod rusztem znajdziemy popielnik, dzięki któremu utrzymanie czystości wokół grilla nie będzie problemem.

Opisywany produkt prezentuje się bardzo ładnie i wielu użytkowników uważa go także za ozdobę ogrodu. Według Internautów jest to solidnie wykonany grill betonowy Leroy Merlin w dobrej cenie, który bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.

 

 

 

 

Leroy Merlin B.K Musalla Łupek

 

Leroy Merlin B.K Musalla Łupek to grill betonowy, który możemy zamontować samodzielnie sklejając poszczególne części. Montaż tego produktu nie zajmuje dużo czasu i nie jest on zbyt trudny. Nie musimy do tego celu zatrudniać profesjonalistów.

Ruszt modelu został wykonany ze stali nierdzewnej. Jest to bardzo mocny element, który z pewnością posłuży nam przez bardzo długi czas. Ruszt jest regulowany i wystarczająco duży, aby jednorazowo przygotować na nim jedzenie dla około 10 osób. Do regulowania służy specjalna korbka, którą bardzo łatwo się operuje. Grill ma również popielnik. Dzięki obecności tego elementu możemy w każdej chwili pozbyć się popiołu z grilla.

Wysokość modelu wynosi 208 cm, długość to 76 cm, a szerokość – 114 cm. Aby ustawić grill potrzebujemy trochę miejsca. Użytkownicy chwalą solidne wykonanie prezentowanego grilla.

 

 

 

 

Leroy Merlin B.K Tower

 

Osobom, które poszukują ciekawych rozwiązań mamy do zaproponowania coś specjalnego – grill betonowy Leroy Merlin B.K Tower. Prezentowany produkt ma kształt wieży. Ma on podłużny kształt, a otwór na popiół przypomina wrota do wieży. Wygląd zdecydowanie zwraca uwagę i uznawany jest przez wiele osób za atrakcyjny.

Wymiary modelu to: wysokość- 148 cm, szerokość – 152 cm, a długość – 78 cm. W środku tego grilla znajdziemy ruszt o wymiarach 56 cm x 56 cm. Element ten jest na tyle duży, aby jednorazowo pozwolił nam ugrillować jedzenie dla więcej niż 10 osób. Jest to więc idealny grill do użytku podczas większych spotkań. Obecność popielnika pomoże nam w utrzymaniu czystości podczas grillowania.

Grill przeznaczony jest do samodzielnego zamontowania. Prezentowany model zyskał bardzo wiele pochlebnych komentarzy Internautów na wielu platformach. Bardzo często chwalą oni nietypowy kształt produktu. Większość użytkowników szczególnie ceni duży ruszt, a także solidne wykonanie.

 

 

 

 

Jaki grill betonowy Leroy Merlin wybrać?

 

Kiedy przychodzi lato większość z nas myśli o grillowanym jedzeniu i wieczorach spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Grille metalowe, chociaż tak popularne, czasem już po jednym sezonie nie nadają się do użycia. Wobec tego modele betonowe stanowiące inwestycję na lata, wciąż zyskują na popularności. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem takiego grilla, to zapraszamy Cię do przeczytania poniższego artykułu. Przygotowaliśmy w nim kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci w zakupach.

Dlaczego zdecydowaliśmy się przedstawić produkty dostępne w sieci Leroy Merlin? Jest to sklep, który ma bardzo szeroką, różnorodną ofertę. Znajdziemy w nim wyposażenie do każdego pomieszczenia w naszym domu czy do ogrodu. W naszym artykule zdecydowaliśmy się więc umieścić produkty tej właśnie firmy.

Z pewnością zastanawiasz się, co jest najistotniejsze przy wyborze dobrego grilla betonowego. Zacznijmy od tego, jakie typy sprzętów możemy wybrać. Na rynku znajdziemy dwa rodzaje grilli betonowych: z i bez wędzarni. Jeśli chcesz sam przygotowywać wędliny, pierwszy typ będzie idealny, ale nie każdy potrzebuję wędzarni, a ta zwykle zwiększa koszt zakupu produktu. Najlepsze grille betonowe Leroy Merlin mają specjalne certyfikaty, które potwierdzają ich solidne wykonanie.

Podczas zakupu produktu koniecznie sprawdź wykonanie blatu. Powinien być on wyłożony specjalnymi płytkami, które chronią grill przed wysokimi temperaturami. Pod blatem powinien znajdować się pojemnik na popiół. Jego obecność pomoże nam w regularnym pozbywaniu się popiołu.

Grille betonowe dostępne są w wielu rozmiarach. Dobór wielkości produktu tego typu zależy od naszych preferencji i od miejsca w naszym ogrodzie. Najczęściej wybierane są modele, których wysokość oraz szerokość przekraczają 100 cm, gdyż dobrze się prezentują i pozwalają na przygotowanie dużej ilości grillowanego jedzenia.

Istotna jest również ilość półek grilla. Element ten umożliwia nam postawienie wszystkich potrzebnych przedmiotów, więc najlepiej, by było ich jak najwięcej. Ważne jest także, by półki były solidnie wykonane.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ