Opinie o NAC LE18-40-PB-S

Ostatnio aktualizowane: 13.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowana kosiarka elektryczna ma wysokiej jakości silnik zapewniający efektywną pracę. Jego moc jest równa 1800 W. Jak wskazuje producent, silnik nie generuje dużego hałasu w trakcie pracy, co przekłada się na większy komfort osoby podejmującej się koszenia trawnika. Model ma 5-stopniową regulację wysokości koszenia, więc możliwe jest jego ustawienie w zależności od potrzeb.

 

Najważniejsze wady:

Część osób przyznaje, że jakość wykonania korpusu mogłaby być nieco lepsza. Istnieje ryzyko, że ten element stosunkowo szybko ulegnie uszkodzeniu, a jak wiadomo, każdy chciałby tego uniknąć.

 

Werdykt: 9.4/10

Choć kosiarka elektryczna ma pewne wady, jej ogólna ocena jest bardzo dobra. Osoby, które zdecydowały się na jej zakup i przeprowadziły test NAC LE18-40-PB-S potwierdzają, że sprzęt pozwala zadbać o estetyczny wygląd ogródka. Obsługa kosiarki elektrycznej jest prosta, a manewrowanie nią nie okazuje się męczące.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Elementy zestawu

W zestawie poza kosiarką elektryczną NAC LE18-40-PB-S znajdują się inne przydatne akcesoria. Zalicza się do nich m.in. oryginalny nóż tnący NAC o bardzo dobrych właściwościach. Dodatkowo komplet zawiera stelaż kosza i sam kosz, składaną rączkę i 4 wytrzymałe koła. W opakowaniu znajdują się też niezbędne do złożenia maszyny akcesoria montażowe, a także klucze, śruby i nakrętki. Decydując się na inwestycję w ten model możesz mieć pewność, że nie poniesiesz żadnych ukrytych kosztów związanych z przygotowaniem kosiarki elektrycznej do pracy.

Regulacja wysokości koszenia

Jedną z zalet urządzenia jest bez wątpienia cena NAC LE18-40-PB-S. Kolejnym atutem sprzętu jest też to, że ma on wygodną, centralną, 5-stopniową regulację wysokości koszenia mieszczącą się w zakresie od 25 mm do 75 mm. W rezultacie osoba korzystająca z kosiarki może ustawić ją tak, jak chce i skosić trawnik na wybraną wysokość. Co istotne, sterowanie sprzętem jest proste, a dostosowanie ustawień w zależności od preferencji zajmuje tylko chwilę. Potwierdzają to wystawiane przez konsumentów pozytywne opinie o NAC LE18-40-PB-S.

 

Kosz

Kupujący zwracają uwagę na kosz, który ma na tyle dużą pojemność, że nie trzeba co chwilę przerywać pracy, aby go opróżnić. Pojemność wynosi dokładnie 40 l. Kosz jest wykonany z wytrzymałych materiałów i pozostaje szczelny nawet po wielu miesiącach od zakupu. Jego opróżnianie jest proste, podobnie jak przenoszenie. Na koszu znajduje się odpowiednio duża rączka zapewniająca pewny chwyt. 

 

Łatwe manewrowanie

Kosiarka elektryczna ma dobrze wyprofilowane rączki, dzięki czemu sterowanie nią jest proste, a podczas pracy nie odczuwa się zbyt szybko zmęczenia. Dodatkowo warto podkreślić, że sprzęt nie jest ciężki, jego waga wynosi 10 kg. Co więcej, kosiarka jest zwrotna i wygodnie się z niej korzysta, nawet jeśli nasz trawnik nie jest idealnie równy. Aby przesunąć urządzenie nie trzeba używać dużo siły. Kosiarka pozwala też dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Jej szerokość robocza wynosi dokładnie 40 cm. Model sprawdzi się także do używania np. na działce, bo ma składane rączki, więc nie ma problemu z tym, aby zapakować go do bagażnika w samochodzie i bezpiecznie przewieźć.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ