Opinie o Bosch ARM 37

Ostatnio aktualizowane: 14.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Kosiarka elektryczna ma wydajny silnik Powerdrive, który mocno nie nagrzewa się w trakcie pracy, więc istnieje mniejsza szansa na to, że ulegnie awarii. Ma on specjalne zabezpieczenie przed przeciążeniem. Centralna regulacja umożliwia zmianę wysokości cięcia i dostosowanie sprzętu w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. 

 

Najważniejsze wady:

Konsumenci zwracają uwagę na to, że kosiarka ma wydłużoną rączkę. W związku z tym potrzeba więcej miejsca podczas zawracania. Może to powodować pewien dyskomfort w przypadku trawników o mniejszej powierzchni.

 

Werdykt: 9.4/10

Dostępne w Internecie opinie o Bosch ARM 37 wskazują, że kosiarka działa wydajnie i można nią w stosunkowo krótkim czasie przyciąć trawnik. Sprzęt ma kompaktową konstrukcję, można go łatwo złożyć i tym samym wygodnie przechowywać. Zbiornik na ściętą trawę jest zrobiony z solidnego materiału i łatwo się go opróżnia.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane techniczne

Osoby chcące kupić sprzęt często są zainteresowane, jak wypadł jego test. Bosch ARM 37 zdaniem użytkowników to kosiarka mająca dobre parametry pozwalające na efektywną pracę. Moment obrotowy urządzenia wynosi 16 Nm. Na system cięcia składa się nóż obrotowy zrobiony z wysokiej jakości materiału. Na ostrzu nie pojawiają się zniekształcenia ani ślady korozji, jego konserwacja nie jest skomplikowana. Wysokość cięcia można swobodnie regulować w zakresie od 20 mm do 70 mm (5 stopni) i dostosowywać w zależności od oczekiwanych efektów. W kosiarce elektrycznej wykorzystano silnik Powerdrive, który ma solidną konstrukcję. Zastosowane w nim komponenty odznaczają się wytrzymałością. Moc silnika jest równa 1400 W. Szerokość cięcia wynosi 37 cm, więc za jednym razem można skosić całkiem sporą powierzchnię. Urządzenie waży 12 kg.

Wygodne przechowywanie

Konsumenci przyznają, że cena Bosch ARM 37 jest przystępna. Maszyna kosztuje mniej niż 800 zł, a trzeba wiedzieć, że jest wydajna i ma dużą szerokość roboczą. Plusem jest też konstrukcja sprzętu. Ma on podwójnie składane uchwyty, więc zajmuje mniej miejsca w garażu. Dodatkowo zbiornik na trawę o pojemności 40 l również ma taką funkcję. Mechanizmy zastosowane do składania działają płynnie.

 

Wygoda użytkowania

Koszenie trawy jest z reguły wymgającą i męczącą czynnością, dlatego tak ważne jest to, aby wybierać maszynę gwarantującą najwyższy stopień komfortu. Taki jest opisywany model Bosch ARM37. To kosiarka elektryczna, więc jej uruchomienie zajmuje dosłownie chwilę, nie trzeba przy tym pociągać za linkę, wystarczy tylko wcisnąć odpowiedni przycisk. Sprzęt, biorąc pod uwagę inne modele na rynku, jest stosunkowo lekki (waga równa 12 kg). Tym samym do jego prowadzenia nie trzeba używać dużo siły. Uchwyt kosiarki jest tak skonstruowany, aby można było zachować prawidłową postawę w trakcie pracy. Jest on pokryty specjalnym tworzywem gwarantującym pewniejszy chwyt. Warto też wiedzieć, że na kosiarce elektrycznej znajduje się praktyczny uchwyt do przenoszenia.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ