5 najlepszych kwiaciarni w Warszawie 

Ostatnio aktualizowane: 29.01.23

 

Jak wybrać najlepszą kwiaciarnię w Warszawie?

 

Czy kwiaciarni szukamy tylko, gdy potrzebujemy wiązanki na imieniny cioci, chrzciny bratanka czy wyrażenia podziękowania w ważnej sprawie? Z pewnością nie! Nowoczesna kwiaciarnia dziś to miejsce, w którym znajdziemy nie tylko kwiaty cięte, ale też boksy kwiatowe, las w słoiku, pomoc w założeniu ogrodów wertykalnych czy mchu na ściany. Dobra kwiaciarnia oferuje też rośliny doniczkowe, nawóz jesienny do trawy, a nawet zajmuje się pielęgnacją roślin w biurach i domach prywatnych. 

 

Ranking 5 kwiaciarni w 2023 roku

 

Kwiaciarnia Mokotów Warszawa

Kwiatowy Przystanek – kwiaciarnia Warszawa Mokotów (kwiaciarnia-mokotow.pl)

(20+) Kwiaciarnia “Kwiatowy Przystanek” | Facebook

Kwiatowy Przystanek na Mokotowie to miejsce, gdzie otrzymamy perfekcyjny bukiet ślubny wykonany z precyzją i klasą. Zapach wypełniający wnętrze przy ul Puławskiej sprawia, że chcemy tu powrócić i chłonąć atmosferę wypełnioną magią kolorów i aromatów. Znajdziemy tu fachową poradę florystów przygotowanych na realizację zamówień rozmaitych kompozycji kwiatowych do domów i biur, koszy okolicznościowych, kwiatów w pudełkach, doniczkach, a nawet wszelkich nietypowych zamówień według wskazań klienta. Strona internetowa prezentuje szereg bukietów do zakupu i sprawia, że kwiaciarnia, mieszcząca się w dzielnicy Warszawa Mokotów sprawnie otrzyma Twoje zamówienie wybranej wiązanki z dostawą pod wskazany adres. Kwiatowy Przystanek to miejsce, w którym otrzymamy też piękne stroiki na różnorodne okazje, zamówimy dekoracje ślubne i komunijne, a także zakupimy kwiaty kondolencyjne. Wielu klientów wskazuje, że jest to również tania kwiaciarnia w dzielnicy Warszawa Mokotów otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 19:00 i w soboty 11:00 – 15:00.

 

Kwiaciarnia Warszawa Centrum

❀❀❀ Kwiaciarnia Nowowiejska ❀❀❀ Warszawa Centrum Śródmieście (kwiaciarnia-nowowiejska.pl)

Warta polecenia kwiaciarnia mieszcząca się w rejonie Warszawa Śródmieście to ta przy ulicy Nowowiejskiej 12/18. (Drugie stacjonarne miejsce sprzedaży kwiatów mieści się na Mokotowie przy ulicy Rakowieckiej). Oferta firmy kierowana jest do osób prywatnych i firm w zakresie obsługi kwiatowej imprez okolicznościowych, dekoracji kościołów, sklepów biur i sal konferencyjnych. Kwiaciarnia Nowowiejska służy też pomocą przy doradztwie specjalisty stylisty wnętrz i florysty. Na stronie internetowej kwiaciarni znajdziemy aktualnie oferowane promocje, z których uwagę przyciąga 20% rabat na wszystkie gotowe bukiety codziennie od godziny 18.30. Zamówienie na wybraną wiązankę można złożyć na kilka różnych sposobów: Telefonicznie, za pośrednictwem maila, lub osobiście. Interesującą sekcją strony www jest zakładka „Co nowego”, w której znajdują się opisy dotyczące gatunków roślin oferowanych przez kwiaciarnię, jak i kulisy warsztatu ogrodnika – kwiaciarza. Dzięki zamieszczonym tam poradom, nawet całkowity laik ogrodnictwa poradzi sobie z pielęgnacją wybranych kwiatów. 

 

Kwiaciarnia Warszawa Ursus

Sfera zieleni – Studio florystyczno-projektowe kwiaciarnia ursus

(20+) Sfera Zieleni Studio florystyczno-projektowe | Facebook

Sfera Zieleni mieszcząca się przy ulicy Rakuszanki 6 to prawdziwe studio florystyczno – projektowe. Będzie to właściwe miejsce do odwiedzin, gdy potrzebujemy kompleksowych usług florystycznych. Młodzi architekci krajobrazu, dyplomowani floryści i ogrodnicy zajmują się tu aranżacją zieleni w ogrodach, na tarasach, balkonach czy ogrodach wertykalnych. Firma podejmie się również dekoracji przyjęć i eventów. Zlecając zadania pracownikom Sfery Zieleni możemy być pewni, że praca jaką wykona kwiaciarnia da efekt nietuzinkowego projektu i wykonania. Warszawa nie oferuje wielu tak profesjonalnych kwiaciarni, w których doświadczenie i szeroka gama usług zadowoli każdego klienta. Florystka Sfery Zieleni Warszawa wykona też oryginalne kompozycje kwiatowe formując je w bukiety ślubne, kosze kwiatowe wypełnione obok roślin szampanem lub winem, wianki komunijne czy kompozycje nagrobne. To nie wszystko co firma oferuje. Działa tu też poczta kwiatowa na terenie całego miasta Warszawa i okolic, a także funkcjonuje całodobowo kwiatomat 24/7. Każdy z klientów w razie potrzeby wybierze nawet w środku nocy odpowiedni na swoje potrzeby bukiet. A wykonane kompozycje można oglądnąć zarówno na stronie www kwiaciarni, jak i jej stronie na FB.

 

Kwiaciarnia Warszawa Wola

Kwiaciarnia Frezja – Witaj! Cała Warszawa zna słynną kwiaciarnię “Frezja” na Woli, gdzie codziennie są zawsze świeże kwiaty. To my! Zadzwoń, przyjedź, zaufaj! (business.site)

(20+) Kwiaciarnia Frezja | Facebook

Czy kwiaciarnia Frezja w dzielnicy Warszawa Wola może dowieźć kwiaty pod wskazany adres? Okazuje się, że dostawa to standardowa usługa i nawet w niestandardowych godzinach jest realizowana w sposób ekspresowy. Od trzech dekad floryści kwiaciarni wkładając wiele emocji i serca uczestniczą w ważnych momentach życia swoich klientów. Spod ich rąk wychodzą bukiety z kwiatów ciętych, kompozycje na stoły, kosze kwiatowe okolicznościowe, wianki komunijne, kompozycje do biur oraz wszelkie aranżacje kwiatowe według wizji klienta. Gdy zlecimy pracownikom obsługę przyjęcia weselnego będziemy mogli liczyć nie tylko na bukiet ślubny dla panny młodej, ale także dla świadków, kwiaty do butonierki i aranżację miejsca uroczystości. Na podobną oprawę uroczystości mogą liczyć klienci szukający kwiatów pasujących do pożegnań bliskich. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zostaną przygotowane z najwyższą starannością. Podobnie szukając stroików świątecznych, kwiaciarnia Frezja dostarczy je na każdą okoliczność. Zatem niezależnie czy szukasz bukietu na oświadczyny czy imieniny babci albo zwyczajnych kwiatów rabatowych, na ulicy Wolskiej kupisz je każdego dnia w tygodniu. 

 

Kwiaciarnia 24h Warszawa

Kwiaciarnia Dream – Warszawa, 24h na dobę, bukiety, wiązanki, kwiaty doniczkowe i ogrodowe

(20+) Kwiaciarnia 24h | Facebook

Dla osób szukających kwiatów o niecodziennej porze pracuje Dream, kwiaciarnia całodobowa w dzielnicy Warszawa Wola na rogu Czerniakowskiej i Chełmińskiej. Kupisz tu kwiaty pochodzące z najróżniejszych zakątków globu: Zarówno z Karaibów, Australii czy Holandii. Kwiaciarnia Dream w tym miejscu istnieje do 25 lat, a w niej pracują prawdziwi floryści – artyści, którzy przygotowują naturalne, piękne bukiety bez używania sztucznych dodatków. Z rąk florystów wychodzą zarówno bardzo duże bukiety o fantazyjnych kształtach i urodzie, a także okrągłe w stylu biedenmeier tworzone z drobnych kwiatów. Klient znajdzie tu zarówno kwiaty cięte, jak i doniczkowe czy ogrodowe. Pracownicy przygotują ikebany i kompozycje w koszu, wieńce i wiązanki pogrzebowe, wiązanki ślubne, a także dekorację całej uroczystości wraz z wystrojem aut, sali weselnej i kościoła. Kwiaciarnia Dream współpracuje z klientami indywidualnymi i firmami w zakresie dostawy dekoracji świątecznych zarówno tych małych w formie stroików, jak i przygotowywanych w wyznaczonym miejscu, dekorujących większe przestrzenie. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ