5 najlepszych kwiaciarni w Szczecinie 

Ostatnio aktualizowane: 02.12.23

 

Jak wybrać najlepszą kwiaciarnię w Szczecinie?

 

Szukając najlepszej kwiaciarni w Szczecinie należy wziąć pod uwagę nie tylko jej wygodne położenie, ale przede wszystkim kwalifikacje pracujących w niej ludzi, ich umiejętności florystyczne, różnorodność oferty, a także godziny pracy wybranego miejsca. Czy znajdziemy kwiaciarnie w Szczecinie czynne w niedziele? A co z ofertą? Czy tylko duże kwiaciarnie w Szczecinie obok kwiatów ciętych proponują różnorakie sadzonki do ogrodu? W którym z miejsc posiadacze ogrodów znajdą na przykład rośliny do cienia? Tego dowiecie się z poniższego tekstu. 

Ranking 5 kwiaciarni w 2023 roku

 

Szczecin kwiaciarnie centrum

Kwiaciarnia Lawenda Magda Chmiel – Kwiaciarnia w: Szczecin (business.site)

(20+) Kwiaciarnia “Lawenda” | Facebook

Kwiaciarnia Lawenda Magda Chmiel, jak mówi sama właścicielka, powstała z miłości do kwiatów. W kwiaciarni mieszczącej się w centrum miasta, codzienna dostawa świeżych kwiatów zamienia się przez działanie florystki kwiaciarni Lawenda Szczecin w wyjątkowe kompozycje kwiatowe przyciągające klientów zapachem i urodą. Klient kupi tu nie tylko różnorodne bukiety przygotowane z kwiatów ciętych, firma zajmuje się również florystyką ślubną, w której zakres wchodzi także dekoracja kościoła, sali weselnej i samochodu młodej pary. Przy Alei Piłsudskiego zakupimy też stroiki, kwiaty doniczkowe oraz wieńce pogrzebowe. Na osoby lubiące nowinki czekają flowerboxy, czyli eleganckie kwiaty w pudełku, lasy czy mini zagajniki w słoiku. Dodatkiem czekającym na klientów są również kompozycje z kwiatów sztucznych i artykuły dekoracyjne, które kupimy od poniedziałku do soboty od godziny 8.00 do 17.00 (w soboty do 15.00).

 

Kwiaciarnie Szczecin Prawobrzeże

Kwiaciarnia Polna – Szczecin | Kompozycje kwiatowe (kwiaciarnia-polna.net.pl)

(20+) Kwiaciarnia Polna | Facebook

Zapewne Prawobrzeże ma liczne kwiaciarnie warte odwiedzin, my jednak wybraliśmy Kwiaciarnię Polną mieszczącą się przy ulicy Emilii Gierczak i zapraszającej klientów 7 dni w tygodniu. Przewagą firmy jest to, że zakupimy tu wiązankę zarówno osobiście, telefonicznie jak i przez Internet, płatności bowiem są realizowane zarówno kartą jak i gotówką, ale także za pomocą usługi PayPal. Jest to o tyle istotne, że w kwiaciarni działa poczta kwiatowa dostarczająca przesyłki na terenie całego miasta Szczecin. Każde zamówienie złożone przez klienta jest traktowane indywidualnie, a kompozycje kwiatowe dopasowane do wymagań. Zakupimy tu zarówno kompozycje klasyczne, jak i całkiem nowatorskie. Obok kwiatów ciętych, również sezonowych, jest tu szeroki wybór kwiatów doniczkowych, a florystka w kwiaciarni Polnej w Szczecinie udzieli również porady jak rośliny pielęgnować, aby były zdrowe i cieszyły oko. Przygotowane przez zakład kompozycje prezentowane są licznie na stronie internetowej i na FB. 

 

Kwiaciarnie Prowansja Szczecin

Dekoracje ślubne, świąteczne Szczecin – KwiaciarnieProwansja.pl

(20+) Kwiaciarnie Prowansja | Facebook

Kwiaciarnie Prowansja w Szczecinie mają długie godziny otwarcia, pracują 7 dni w tygodniu i zapraszają klientów do godziny 8.00 do 20.00, w soboty i niedziele nieco krócej. Prowansja to sieć 4 kwiaciarni rozmieszczonych w kilku miejscach miasta. Dwie z lokalizacji mieszczą się w Warszewie, w Pasażu Duńskim i obok hipermarketu Leclerc, jedna w śródmieściu przy ulicy Sławomira, i kolejna w Mierzynie w „Bukova Park” przy ulicy Łukasińskiego. W każdym z miejsc przygotowaniem kompozycji kwiatowych zajmują się doświadczeni floryści, a kwiaty od niezawodnych dostawców zawsze są świeże i zdrowe. Klient tu kupi róże, tulipany, storczyki, gerbery, lilie, anturia, frezje, kwiaty sezonowe i doniczkowe. Floryści przygotowują kompozycje na różne okazje poczynając od bukietów, przez kompozycje w koszach po ikebany. Do kompozycji kwiatowej na miejscu dobierzemy drobne upominki i ceramikę florystyczną, i w sposób profesjonalny zostanie zapakowany nasz prezent. Obok sprzedaży na miejscu, firma trudni się dostawą kwiatów na terenie całego kraju, przygotowuje dekoracje kwiatowe przystrajające restauracje, witryny, miejsca konferencji czy imprez rodzinnych i bankietów. 

 

Kwiaciarnie Szczecin Pogodno

(20+) Kwiaciarnia “Pogodna” | Facebook

Szukając, gdzie kupić kwiaty w dzielnicy Szczecin Pogodno trafiamy na Kwiaciarnię Pogodną przy Reymonta 3. Nazwa kwiaciarni nieprzypadkowa, bo i dzielnica Pogodno i kwiaciarnia znajduje się w przy ryneczku „Pogodno”. Specjalnością kwiaciarni jest przygotowywanie wiązanek okolicznościowych, bukietów ślubnych, wieńców pogrzebowych, dekoracji okolicznościowych, weselnych oraz pakowanie upominków. W kwiaciarni klienci zaopatrzą się też w kwiaty doniczkowe, nawozy, nasiona, a także w ozdoby z ceramiki i inne dodatki dekoratorskie. Wiele z nich zobaczymy zaprezentowane na stronie FB, którą kwiaciarnia prowadzi. Zespół Kwiaciarni Pogodna zaprasza swoich klientów od poniedziałku do soboty od godziny 9.00, codziennie do 17.00, a w soboty do 15.00. Stali klienci Pogodnej twierdzą, że zawsze można liczyć na fachową pomoc florystów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, nawet gdy zbyt późno zgłosisz się z zamówieniem – zrobią wszystko, aby je zrealizować. 

 

Kwiaciarnie internetowe Szczecin

Kontakt – Kwiaciarnia internetowa Szczecin – kwiaty z dostawą do domu (lodygoteka.pl)

(20+) Kwiaciarnia Łodygoteka | Facebook

Kwiaciarnie w Szczecinie czynne są zwykle w dni powszednie, nie dłużej niż do godziny 20.00. A co, jeśli o konieczności dostawy kwiatów dowiemy się wieczorem albo w ramach podziękowania musimy szybko dostarczyć kwiaty w dni świąteczne? Z pomocą przychodzą kwiaciarnie 24h położone na terenie szczecina, które działają on-line. Kwiaciarnia ŁODYGOTEKA.PL znajduje się na osiedlu Bukowym w Szczecinie, a dostawy realizuje na terenie całego miasta. Szczegółowy cennik dostaw znajduje się na stronie internetowej. Tam też znajduje się pełna oferta z podziałem na bukiety ślubne, kompozycje, wiązanki, florystykę żałobną, kwiaty dla biznesu, dekoracje, kwiaty doniczkowe oraz wianki i wianeczki. Wchodząc w interesującą nas kategorię przechodzimy do szeregu produktów wybranego działu. Kupujemy je dokładnie tak jak robimy to z zakupami w innych sklepach internetowych, a płatność jest pobierana za pośrednictwem systemu PayU. W razie potrzeby możemy się z kwiaciarnią skontaktować telefonicznie lub mailowo. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ