Najlepsza myjka ciśnieniowa Bosch

Ostatnio aktualizowane: 20.07.24

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Wydajny silnik o mocy 2100 W oraz dobrze skonstruowane dysze przyczyniają się do ograniczenia czasu wykonywania pracy. Ciśnienie, jakie maksymalnie może osiągnąć ten model wynosi 140 barów. Nowoczesna technologia zwiększa wyniki czyszczenia nawierzchni pozbywając się nawet najbardziej uporczywych plam i zabrudzeń.

Wady

Urządzenie jest spore, jego waga wynosi 17,6 kg. Może to powodować wystąpienie małych trudności zarówno w trakcie jego przemieszczania po nierównym terenie, jak również podczas przenoszenia.

Podsumowanie

Sprzęt generuje wysokie ciśnienie, które gwarantuje usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Do oferowanego zestawu dołączony jest również masywny wąż o długości 8 metrów. Pozwala on na dostanie się do trudno dostępnych miejsc.

Drugi wybór

Zalety

Głównym atutem produktu jest jego waga. Wynosi ona jedynie 12 kg. Jak na urządzenia tego typu jest to lekka wersja. Urządzenie wyposażono w duże, pokryte gumą koła ułatwiające przemieszczanie się. Zestaw zawiera 3 rodzaje dysz, przyssawkę do mycia tarasów oraz pianownicę.

Wady

Jako minus konsumenci postrzegają nieszczelność urządzenia. W niektórych przypadkach po kilkukrotnym użytkowaniu nastąpiło przeciekanie wody z pistoletu powodujące zamoczenie dłoni.

Podsumowanie

W prezentowanym modelu istnieje możliwość pobierania wody ze specjalnych zbiorników na wodę. Długość węża wynosząca 7 metrów pozwala na dostanie się w miejsca, do których wcześniej nie mieliśmy dostępu. Moc wynosząca 1900 W oraz ciśnienie 140 barów pomaga w pozbyciu się zabrudzeń.

Rozważ też

Zalety

Pomimo małego silnika urządzenie jest bardzo wydajne. Jest ono również wytrzymałe i niezawodne. Zawdzięcza to dodatkowemu cylindrowi, odciążającemu pompę, tym samym gwarantującemu lepsze rezultaty czyszczenia oraz większą odporność na awarie.

Wady

Krótki kabel, który ma 5 metrów długości wymaga przyłączenia dodatkowego przedłużacza w przypadku prac o dużym zasięgu, wymagających dojścia do trudno dostępnych miejsc.

Podsumowanie

Moc wynosząca 2600 W generuje bardzo wysokie ciśnienie dochodzące do 160 barów. Zestaw jest wyposażony w czterocylindrową pompę oraz specjalistyczne dysze. Mogą być one przeznaczane nawet do trudnych zadań.

 

 

Myjki ciśnieniowe Bosch – ranking

 

 

Bosch Aquatak AQT 45-14X

 

Moc silnika Bosch Aquatak AQT 45-14X wynosi 2,1 kW. Prezentowane urządzenie może wygenerować silne ciśnienie, które maksymalnie wynosi 140 bar, co oznacza, że usuniemy nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Wąż opisywanej myjki ma 8 m długości. Element ten umożliwi Ci wyczyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. Waga tego urządzenia wynosi 17 kg. Transportowanie sprzętu nie jest jednak problemem, ponieważ został wyposażony w kółka.

Produkt jest bardzo solidny – został on wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W zestawie znajdziemy dodatkową myjkę do tarasów. Oprócz tego produkt ma dyszę wysokociśnieniową. Wielu użytkowników uważa, że jest to wysoce bezawaryjna myjka, która pozwoliła im na usunięcie plam, których nie mogli się pozbyć przez bardzo długi czas.

 

 

 

 

Bosch Aquatak AQT 42-13

 

Bosch Aquatak AQT 42-13 to myjka ciśnieniowa, która zyskała uznanie wielu osób. Na popularność tego urządzenia składa się kilka czynników. Jest to przede wszystkim możliwość generowania ciśnienia 140 barów. Dzieje się tak za sprawą mocy wynoszącej 1,9 kW – pomaga ona w pozbywaniu się uporczywych plam z każdej nawierzchni, a szczególnie z tarasów oraz z mebli.

Wąż tego urządzenia ma 7 m długości. Z jego pomocą wyczyścimy nawet miejsca, do których wcześniej nie mieliśmy dostępu. Waga myjki to 10 kg. Nie jest to bardzo dużo, jak na produkt tego typu, ale transport po nierównym terenie mógłby być dość kłopotliwy.

Do modelu dołączone zostały końcówki, które umożliwiają Ci czyszczenie różnych powierzchni np. tapicerek oraz płytek. Właśnie dlatego jest to tak popularny produkt. Internauci uważają oprócz tego, że opisywana myjka ciśnieniowa Bosch w dobrej cenie nie jest ciężka, a co najważniejsze jest skuteczna.

 

 

 

 

Bosch Advanced Aquatak 160

 

Bosch Advanced Aquatak 160 to profesjonalna myjka ciśnieniowa, która nadaje się do czyszczenia wielu rodzajów powierzchni. Moc tego urządzenia wynosi 2,6 kW. Dlatego możemy być pewni, że każda plama oraz zanieczyszczenie zostanie usunięte z pomocą tego sprzętu.

Z powodu tak dużej mocy, ciśnienie, które generuje myjka to aż 160 barów. Jest ono bardzo mocne, więc nie radzimy używania myjki na delikatnych powierzchniach. Sprzęt bardzo dobrze się jednak sprawdzi do czyszczenia tarasów lub schodów zewnętrznych. Jeżeli chodzi o wąż, to ma on długość 8 m i jest on zbrojony, co oznacza, że do jego środka jest wprowadzony drut, który go usztywnia.

Waga tego sprzętu wynosi 22 kg. Transportowanie myjki może być więc trochę kłopotliwe, ale ułatwiają to kółka oraz poręczna rękojeść. Użytkownicy bardzo często polecają prezentowaną myjkę. Uważają oni, że jest to sprzęt, który dobrze spełnia swoje zadanie, a na dodatek jest bardzo solidnie wykonany.

 

 

 

 

Jaką myjkę ciśnieniową Bosch wybrać?

 

Myjka ciśnieniowa to jedno z najlepszych urządzeń do skutecznego czyszczenia najróżniejszych powierzchni. Najlepiej sprawdza się do mycia samochodów, okien, podłóg, schodów czy mebli. Umyte myjką powierzchnie są o wiele czystsze, niż gdy myte są ręcznie. Dlatego wiele osób często decyduje się na zakup myjki ciśnieniowej. Dla osób stojących przed wyborem produktu przygotowany został ten poradnik. Znajdziesz w nim kilka ciekawych wskazówek, które z pewnością ułatwią Ci zakupy.

 

 

Bosch to marka, która już od kilku dobrych lat zajmuje się produkowaniem sprzętów ułatwiających pracę w domu, na posesji czy w ogrodzie. W dość krótkim czasie firma zyskała sporo wiernych klientów, którzy wracają, aby zaopatrzyć się w jej produkty. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie urządzenia Bosch są starannie wykonane, a oprócz tego wyróżniają się wysoką bezawaryjnością.

Na początku poruszymy kwestię mocy produktu tego typu. Wiele osób twierdzi, że najlepsze myjki ciśnieniowe Bosch mają bardzo dużą moc. Jest to parametr, który ma związek z tym, jakie ciśnienie generuje sprzęt. Jeśli zależy nam na dużej intensywności wytwarzanej pary, najlepiej wybrać sprzęt o mocy około od 2,5 kW do 3 kW. Jeżeli nie zależy Ci na wytworzeniu dużego ciśnienia, to powinno wystarczyć Ci około 1,5 kW.

Należy przyjrzeć się również niektórym elementom myjki, np. wężowi. Nie powinien być on zbyt krótki, ponieważ będzie Ci ciężko wyczyścić trudno dostępne miejsca. Jeżeli masz taką opcję, to wybierz produkt z jak najdłuższym wężem.

Jeżeli mówimy o produktach, które wykorzystują detergenty, to sprawdź, czy zbiornik, do którego możesz wlać chemikalia czyszczące jest wystarczająco duży. Może się okazać, że ma on 0,5 lub 1 l, co oznacza, że po chwili będziesz musiał przerywać pracę, aby go napełnić.

Według osób, które już zaopatrzyły się w przyrząd tego typu najlepsza myjka ciśnieniowa Bosch w 2024 roku ma wiele różnych końcówek. Elementy te przystosowane są do czyszczenia różnych powierzchni – okien, fug, podłóg, tapicerek itp.

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Artur

October 4, 2022 at 8:57 am

Myjka aqutak 160 jest ok, ale czy występuje do niej jakaś lanca teleskopowa?

Respuesta
Zespół Ogrodowanie.pl

October 9, 2022 at 11:56 am

Dzien dobry,

Dziekujemy za komentarz. Informacje, ktore znalezlismy niestety nie potwierdzaja, ze myjka Aquatak 160 posiada myjke teleskopowa.

Pozdrawiamy,
Zespol Ogrodowanie.com

Respuesta