Ranking 5 najlepszych doniczek ogrodowych w 2024

Ostatnio aktualizowane: 20.07.24

 

Donica ogrodowa – Poradnik zakupowy, ranking i test

 

Jaką donicę ogrodową warto kupić? Jeśli zadajesz sobie to pytanie, nasz ranking jest dla Ciebie. Obejmuje on dokładne opisy najpopularniejszych akcesoriów używanych do hodowli roślin. Za jedną z najtrwalszych donic uznaje się model Lechuza Delta 20 3-15560 dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Jest on zrobiony z wytrzymałego polipropylenu. Jego powierzchnię polakierowano, dzięki czemu prezentuje się bardziej elegancko i jest mniej podatna na uszkodzenia mechaniczne. Donica nie niszczy się pod wpływem działania zmiennych warunków atmosferycznych. Na jej dnie gromadzi się woda, która jest wykorzystywana przez rośliny. System nawadniający stanowi praktyczne rozwiązanie i ułatwia dbanie o kwiaty. Jeśli z jakichś powodów ten produkt Cię nie zainteresował, pamiętaj, że masz do wyboru także inne, równie solidne akcesoria. Dobrą donicą ogrodową jest też VidaXL 43284. Została ona zrobiona z drewna sosnowego z certyfikatem FSC. Produkt jest dostosowany do używania na zewnątrz.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Donica jest wykonana z wysokiej jakości lakierowanego polipropylenu, więc jest trwała. Ponadto produkt jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, a także pęknięcia, złamania czy stłuczenia. Z kolei odpływ u spodu modelu umożliwia ujście nadmiaru wody.

Wady

Wielu ogrodników stwierdziło, że dużą niedogodnością jest to, że akcesorium jest produkowane tylko w białym kolorze.

Podsumowanie

Jest to zestaw zawierający doniczkę, wskaźnik poziomu wody, wkład wewnętrzny, knot podciągający wodę i substrat. Wymiary akcesorium to 40 cm x 15 cm x 18 cm. Model jest przeznaczony zarówno na taras, jak i do pomieszczeń zamkniętych.

Drugi wybór

Zalety

Jest to donica, która od wewnątrz jest zabezpieczona folią. Co ważne, produkt jest wykonany z ekologicznego materiału. Poza tym akcesorium cechuje prosta forma, która będzie się dobrze prezentować zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodach.

Wady

Donica jest wykonana z drewna, co sprawia, wymaga regularnej konserwacji. Poza tym niektórzy uważają, że produkt jest dość ciężki.

Podsumowanie

Akcesorium jest wykonane z drewna. Wymiary zewnętrzne produktu to: 40 cm x 40 cm x 33 cm. Z kolei deska użyta do produkcji ma 2 cm grubości. Donica została dwukrotnie pomalowana Sadolin. Produkt jest dostępny w kilku kolorach.

Rozważ też

Zalety

Model jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zapewnia trwałość, gdyż jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Poza tym powierzchnia donicy jest odporna na promieniowanie UV, więc gwarantuje trwałość koloru.

Wady

Niestety model występuje tylko w ciemnym kolorze. Ponadto donica nie ma odpływu u spodu, więc trzeba zrobić go samemu.

Podsumowanie

Donica jest przeznaczona zarówno do pomieszczeń zamkniętych, jak i do ogrodu, czy na taras. Wymiary produktu to: 50 cm x 26,5 cm x 26,5 cm. Pojemność donicy wynosi 26,6 l. Model jest wykonany z polipropylenu w kolorze antracytu.

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaką donicę ogrodową kupić?

 

Kupując donicę ogrodową, należy mieć na uwadze nie tylko jej design, ale także przeznaczenie. W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów tego typu produktu, z czego każdy dedykowany jest do uprawy innych roślin, począwszy od ziół aż po krzewy, czy małe drzewka. Z tego też powodu, zakup takiego sprzętu jest dość utrudniony. Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy poradnik, który podpowie Ci, jaką donicę ogrodową wybrać.

 

 

Wykonanie

Najlepsza donica ogrodowa to taka, która całkowicie spełnia nasze wymagania. Oprócz designu, na który składa się kształt oraz styl danego modelu, powinno się również zwrócić uwagę na to, z czego jest on wykonany. Wśród najbardziej powszechnych materiałów wyróżniamy:

Beton – takie donice są bardzo wytrzymałe i stabilne, dlatego świetnie sprawdzą się w przypadku krzewów, czy małych drzewek. Jest to idealny model ogrodowy, który jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr, czy słońce.

Ceramikę – modele wykonane z tego tworzywa charakteryzują się ciekawym wzornictwem. Takie donice są stosunkowo ciężkie, więc z pewnością sprawdzą się w naszym ogrodzie. Należy jednak pamiętać, że taka ceramika jest bardzo krucha i w przypadku uderzenia, może dojść do pęknięcia.

Drewno – wyróżnia się ciekawym, lecz uniwersalnym designem, dlatego wpasuje się w wystrój każdego ogrodu. Drewno jest bardzo solidne. Należy jednak pamiętać, że nie jest to materiał odporny na wilgoć, przez co nie powinno się takiej donicy wystawiać na długotrwałe działanie wody.

Metal – donice wykonane z metalu to modele bardzo nowoczesne. Trzeba jednak pamiętać o odpowiedniej konserwacji sprzętu, gdyż może dojść do korozji.

Tworzywo sztuczne – najtańsze modele to te wykonane z tworzywa sztucznego, w tym plastiku. Jest to wariant, który wpisze się w wystrój każdego ogrodu. Należy jednak pamiętać, że takie donice są bardzo lekkie, a więc nie są odporne na działanie wiatru.

 

Kształt – jaka donica ogrodowa jest najlepsza?

Decydując się na zakup donicy ogrodowej, należy mieć na uwadze przede wszystkim sam kształt sprzętu. Wśród roślin istnieją gatunki, które preferują okrągłe lub kwadratowe podłoże. Niedopasowana donica może ograniczać rozwój rośliny poprzez ograniczenie jej systemu korzeniowego.

 

Rozmiar

Wybierając donicę ogrodową, należy również zwrócić uwagę na rozmiar danego modelu. Na to składa się średnica oraz wysokość naczynia. Trzeba pamiętać, że każdy gatunek roślin preferuje inne warunki. Dla przykładu, storczyki mają bardzo prosty system korzeniowy, przez co nie wymagają one głębokich donic z dużą ilością ziemi.

 

Miejsce ekspozycji

Oprócz wielkości, czy jakości wykonania danego modelu, warto również zwrócić uwagę na miejsce, w którym miałaby stać dana donica. Trzeba pamiętać, że rośliny w zależności od gatunku są mniej lub bardziej wrażliwe na promienie słoneczne, czy zimno. Dlatego warto umiejscowić je w dogodnym miejscu, gdzie warunki atmosferyczne nie będą ich w żaden sposób ograniczały.

 

Zastosowanie

Wybór donicy ogrodowej nie jest prosty z racji elementów budowy, na które należy zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu. Oprócz tego, przede wszystkim trzeba zastanowić się nad przeznaczeniem konkretnego naczynia. Jeśli posiadamy już nasiona jakiegoś gatunku do zasadzenia lub inny kwiat do przesadzenia, trzeba upewnić się, jakie ma on wymagania. W zależności od rodzaju rośliny, donice dzielą się na:

Zioła – donice dedykowane do uprawy ziół są najczęściej małych rozmiarów. Wykonuje się je z ceramiki lub drewna.

Rośliny kwiatowe – donice dedykowane do takich roślin wykonane powinny być z ceramiki lub drewna. Ze względu na skomplikowany system korzeniowy tych gatunków, naczynie powinno być dość duże.

Krzewy i małe drzewka – uprawa krzewów oraz małych drzewek wydaje się dość męcząca, jednak duży wpływ na ich rozwój ma sama donica. Powinna być ona ciężka oraz wyważona. To uchroni przed ewentualnym przewróceniem się sprzętu w trakcie wichury, czy porywistego wiatru.  

Rośliny sezonowe – to przede wszystkim aksamitki, bratki oraz inne gatunki, które rosną w określonym czasie. Takie donice są stosunkowo płytkie oraz podłużne, gdyż te rośliny nie zimują, przez co ich system korzeniowy jest płytki.

Kaktusy – donice dedykowane do kaktusów są zazwyczaj bardzo małe i ciasne, ponieważ taka roślina ma bardzo prosty system korzeniowy i nie wymaga dużo miejsca. Ponadto taki sprzęt może być wykonany z dowolnego materiału.

 

 

Design

Nie zapominajmy o wyglądzie donicy. Oczywiste jest, że to kwiat stanowi ozdobę ogrodu, ale jednocześnie nie możemy zapominać o tym, aby współgrał z donicą. W przypadku modeli ogrodowych najlepiej wybierać takie, które nie zwracają na siebie uwagę, pasują do kwiatków, ziół, czy krzewów. Najlepiej sprawdzają się brązy, szarości, czy czerń.

 

Donice ogrodowe w dobrych cenach

Ceny donic ogrodowych różnią się od siebie przede wszystkim ze względu na jakość wykonania danego modelu, jak również design. Najtańsze donice to te wykonane z tworzywa sztucznego. Koszt zakupu takiego przyrządu nie powinien przekroczyć 50 złotych. Zdecydowanie droższe są modele ceramiczne, drewniane lub metalowe. Taki sprzęt może kosztować nawet 700 złotych.

 

 

3 najlepszych doniczek ogrodowych. Opinie w 2024 roku

 

W ogrodzie kwiaty nie muszą rosnąć wyłącznie na grządkach. Pięknie prezentują się też w donicach. Oczywiście decydując się na takie rozwiązanie należy wybrać taki model donicy, który będzie odpowiedni do ustawienia na zewnątrz, gdzie panują różne warunki atmosferyczne. Dlatego przedstawiamy Państwu ranking doniczek ogrodowych, idealnych do ustawienia na balkonie, tarasie, a także w ogrodzie i najbliższym otoczeniu domu.

 

1. Lechuza lakierowana Donica Delta 20 3-15560

 

Nasza pierwsza propozycja to komplet Lechuza Delta 20 3-15560 zawierający doniczkę, wkład wewnętrzny, a także wskaźnik poziomu wody, knot podciągający wodę i substrat Lechuza-pon. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości lakierowanego polipropylenu.

Dzięki temu donica jest trwała, a na zewnątrz uzyskano ciekawy efekt optyczny metalu. Model ten jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym deszczu, mrozu do -30 st. C, czy promieni UV. Poza tym ta najlepsza doniczka ogrodowa jest też wysoce odporna na pęknięcia, złamania i stłuczenia.

Dzięki temu, że model ten pięknie się prezentuje, może z powodzeniem stać na tarasach, czy wewnątrz budynków. Otwór umieszczony na spodzie pojemnika umożliwia odpływ nadmiaru wody, kiedy nadmiernie podlejemy roślinę, lub gdy na dworze były bardzo intensywne opady.

Dołączony do kompletu substrat zapewnia roślinie utrzymanie optymalnej wilgotności podłoża. Dużym ułatwieniem jest też specjalistyczny, zintegrowany z donicą, system nawadniający. Wymiary donicy to 40 cm x 15 cm, wysokość 18 cm. Produkt ceniony jest za sporą pojemność, solidne wykonanie, ale przede wszystkim, za atrakcyjny design.

Donica ogrodowa Lechuza Delta 20 3-15560 jest dostępna m.in. w kolorze: białym, szarym i czerwonym. Jej wymiary zewnętrzne to: 40 cm x 15 cm x 18 cm.

 

Zalety

System nawadniający: Akcesorium wyróżnia się tym, że ma system nawadniający, w którym gromadzony jest nadmiar wody. W rezultacie nie trzeba tak często podlewać rośliny, aby zagwarantować jej odpowiednie warunki do wzrostu.

Materiał wykonania: Do wykonania donicy wykorzystano polipropylen, który następnie poddano lakierowaniu celem zapewnienia mu lepszego wyglądu. Ponadto pozwoliło to uzyskać efekt optyczny ceramiki lub metalu, w zależności od koloru produktu.

Wytrzymałość: Akcesorium jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak: deszcz, śnieg i mróz (do -30 st. C). Dodatkowo donica nie niszczy się na skutek działania promieni UV.

Uniwersalność: Produkt zasługuje na miano uniwersalnego, bo znajduje zastosowanie zarówno na zewnątrz budynków (np. na tarasie), jak i wewnątrz nich (szczególnie na wąskich parapetach).

Łatwe utrzymanie czystości: Czyszczenie akcesorium nie jest trudne. Wystarczy użyć do tego wilgotnej szmatki i niewielkiej ilości płynu do mycia naczyń.

 

Wady

Widoczność zabrudzeń: Na donicy w białym kolorze stosunkowo szybko zaczynają być widoczne nawet drobne zabrudzenia. 

 

 

 

 

2. Donica Ogrodowa Na Kwiaty VidaXL 43284

 

Lubisz rustykalny styl i chcesz, żeby dodatki w Twoim ogrodzie wyglądały naturalnie? Jeśli tak, donica VidaXL 43284 to produkt, który Ci się spodoba. Został on wykonany z wytrzymałego drewna sosnowego o grubości równej 19 mm. Dodatkowo akcesorium ma certyfikat FSC, który potwierdza, że wykorzystany w procesie produkcji materiał pochodzi ze sprawdzonego źródła. 

Wymiary donicy ogrodowej to: szerokość – 10 cm, głębokość 10 cm i wysokość – 8 cm. W ofercie producenta są jednak też modele w innych rozmiarach. Bez trudu znajdziemy taki, który odpowiada naszym potrzebom. Donica ma otwarte dno, można w niej posadzić sporo roślin. Produkt nie jest podatny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Kupującym podoba się przede wszystkim solidność wykonania donicy ogrodowej, a także jej prosty, nieco rustykalny design. Produkt stanowi ładny i naturalny dodatek. Model należy samodzielnie zamontować.

VidaXL 43284 to donica ogrodowa o wymiarach: szerokość – 10 cm, głębokość 10 cm i wysokość – 8 cm. Materiał wykonania to drewno sosnowe.

 

Zalety

Certyfikat FSC: Produkt ma certyfikat FSC, który jest gwarancją, że wykorzystane w procesie produkcji drewno pochodzi ze sprawdzonych źródeł. Zostało ono pozyskane w taki sposób, że nie wpływa w znacznym stopniu na lasy i ich zasoby biologiczne.

Różne rozmiary: Większość konsumentów docenia tę donicę za to, że jest ona dostępna w różnych rozmiarach, więc można wybrać produkt idealnie dopasowany do wielkości naszego ogrodu i tego, jak chcemy go zaaranżować.

Jakość wykonania: Akcesorium zrobiono z wytrzymałego drewna sosnowego (grubość 19 mm), które jest odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych.

Design: Donicę należy docenić za prosty styl. To rustykalny dodatek, który sprawi, że ogród będzie się jeszcze ładniej prezentował. Dodatkowo produkt ma solidną konstrukcję i mieści się w nim sporo roślin.

 

Wady

Montaż: Producent zapewnia, że montaż donicy nie jest trudny, jednak nie każdy zgadza się z tym stwierdzeniem.

 

 

 

 

3. Doniczka dekoracyjna Prosperplast Rato Square DRTS265

 

Prezentujemy donicę ogrodową Prosperplast Rato Square DRTS265 dostępną w kolorze: antracytowym, brązowym, białym i szarym. Dokładne wymiary produktu są następujące: szerokość górna – 26 cm, szerokość dolna – 21 cm, wysokość – 50 cm i wysokość wkładu – 20,5 cm. Pojemność doniczki wynosi 26,6 l. 

Jest to akcesorium wykonane z tworzywa sztucznego imitującego plecionkę z naturalnego rattanu. Zgodnie z zapewnieniami producenta donica jest dostosowana do trudnych warunków pogodowych. Może być przechowywana na zewnątrz, kiedy temperatura sięga do -30 st. C., pada deszcz lub śnieg. Produkt jest polecany jednak nie tylko na zewnątrz, ale też do domów. 

Nie dziwi to, że opinie na temat donicy ogrodowej Prosperplast Rato Square DRTS265 są pozytywne. Jest ona solidnie wykonana, ma stabilną konstrukcję, a dodatkowo ładnie się prezentuje. Istotną zaletą jest też to, że łatwo utrzymać ją w czystości.

Donica ogrodowa Prosperplast Rato Square DRTS265 ma wymiary: szerokość górna – 26 cm, szerokość dolna – 21 cm, wysokość – 50 cm i wysokość wkładu – 20,5 cm.

 

Zalety

Odporny na wymagające warunki atmosferyczne: Produkt zrobiono z dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego. Materiał jest dostosowany do zmiennych warunków atmosferycznych. Donica może znajdować się na zewnątrz, kiedy temperatura sięga do -30 st. C., jest też odporna na deszcz i śnieg.

Uniwersalność: Choć jest to akcesorium do ogrodu (głównie wykorzystywane na tarasie) dobrze sprawdzi się także w domu. 

Wkład dystansowy: Praktycznym dodatkiem jest wkład dystansowy, który można oprzeć na ściankach. Używając go można zmniejszyć ilość ziemi, która znajduje się w doniczce i dopasować ją do potrzeb danej rośliny.

 

Wady

Blaknący kolor: Po pewnym czasie użytkowania pojedyncze osoby zauważyły, że kolor doniczki stał się nieco blady. 

 

 

 

 

4. Doniczka Terra DCE 30

 

Interesuje Cię tania, a jednocześnie trwała donica ogrodowa? Terra DCE 30 to produkt dla Ciebie. Jest on dostępny w kilku rozmiarach. Poza opisywaną donicą o średnicy 30 cm są też modele, gdzie wartość ta wynosi: 11 cm, 13 cm, 15 cm, 17,5 cm, 20 cm, 25 cm i 35 cm.

Produkt wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Materiał zachowuje trwałość, nawet jeśli na zewnątrz jest mróz (do – 45 st. C), pada śnieg lub deszcz. Donicę pokryto powłoką, która ma zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych. Do wyboru są modele w 3 kolorach: terakota, antracyt i biały.

Do zakupu tej doniczki ogrodowej zachęca przede wszystkim atrakcyjna cena, jednak spore znaczenie ma też prosty design i wytrzymałość. Akcesorium ładnie prezentuje się na zewnątrz. W zestawie znajduje się idealnie dopasowana podstawka.

Terra DCE 30 to dobra donica ogrodowa do 10 zł. Jest ona zrobiona z polipropylenu, czyli tworzywa sztucznego. 

 

Zalety

Dostosowana do używania na zewnątrz: Donicę można postawić w ogrodzie i nie martwić się, że ulegnie zbyt szybko uszkodzeniu. Jest odporna na zmiennie warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg i mróz do -45 st. C).

Powłoka zabezpieczająca: Produkt jest pokryty specjalną powłoką zabezpieczającą, która chroni przed negatywnym wpływem promieni UV. Donica na długo zachowuje swoją początkową barwę.

Różne kolory do wyboru: Do wyboru mamy modele w różnych kolorach: białym, antracytowym i terakota.

 

Wady

Podatność na zarysowania: Podczas czyszczenia donicy trzeba uważać i używać miękkich szmatek. W innym wypadku może dojść do zarysowania jej powierzchni. 

Podstawka: Znajdująca się w zestawie podstawka jest delikatna, dlatego trzeba uważać, aby jej nie uszkodzić.

 

 

 

 

 

5. Keter Doniczka Cube Planter S 230226

 

Cube Planter S marki Keter to czwarty produkt, który znalazł się w naszym zestawieniu. Jest to stylowa propozycja do ogrodu i na taras domu. Połączono tutaj oryginalny kształt z ciekawym wzornictwem. To sprawia, że donica pełni nie tylko rolę pojemnika na kwiaty, ale przede wszystkim dekoruje otoczenie.

Dzięki temu, że faktura przypomina naturalne drewno wygląda bardzo klasycznie. Pasuje również do nowoczesnych aranżacji w ogrodzie, a także na tarasie, balkonie czy w domu. Materiał jest wysoce odporny na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne, a zatem doniczka będzie nam służyć przez wiele sezonów.

Produkt utrzymany jest w klasycznej tonacji – połączenie brązów z beżami. Wykonany jest z tworzywa sztucznego. Wymiary donicy to: długość – 29,7 cm, szerokość – 29,7 cm, wysokość – 29,7 cm. Model ten zyskał uznanie wielu konsumentów, w tym projektantów ogrodów.

Donica ogrodowa Keter Cube Planter S ma wymiary: 29,7 cm x 29,7 cm x 29,7 cm. Jej waga wynosi ok. 1 kg.

 

Zalety

Otwory odpływowe: Na dnie znajdują się 4 otwory odpływowe, więc jeśli podlejemy roślinę zbyt dużą ilością wody, będzie mogła ona swobodnie spłynąć.

Design: Materiał wykonania imituje drewno, dlatego też donica prezentuje się elegancko i stanowi modny dodatek do ogrodu np. na taras.

 

Wady

Utrzymanie w czystości: Akcesorium nie ma idealnie gładkiej struktury. W zagłębieniach zbiera się kurz i inne nieczystości, a ich usunięcie czasami zajmuje sporo czasu, co potwierdza test donic ogrodowych.

Trwałość koloru: Po dłuższym czasie użytkowania, szczególnie jeśli ustawimy produkt w miejscu, w którym zawsze jest słońce będziemy mogli zauważyć, że początkowy kolor nieco stracił wyrazistość.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Produkty te nie są już dostępne

 

 

Prosperplast Doniczka z wkładem URBI Square DURS325

 

Elegancka i nowoczesna, dobra i tania doniczka ogrodowa Prosperplast Urbi Square DURS325 to ciekawe połączenie prostej formy z funkcjonalnością. Dzięki rozszerzanemu ku górze pojemnikowi, nawet niewielkie kwiaty są pięknie wyeksponowane.

Model ma wymiary 32,5 cm x 32,5 cm x 61 cm i mieści 49 litrów ziemi. Wykonany jest z tworzywa w białym kolorze wykończonym na połysk, a więc pięknie prezentuje się w każdym otoczeniu.

Nadaje się nie tylko do dekoracji ogrodu, ale też tarasów czy balkonów, a nawet wnętrza naszego domu. Produkt cechuje się wysoką odpornością na promienie słoneczne, wszelkie zarysowania i duże mrozy.

Opinie o doniczkach ogrodowych tej marki są bardzo pochlebne. Produkty Prosperplast cenione są za jakość wykonania oraz swoją funkcjonalność. Ten model zyskał również szerokie uznanie wśród konsumentów, przede wszystkim ze względu na swój atrakcyjny design.

 

 

Miloo MC60570M

 

Betonowa doniczka Miloo MC60570M M to ostatnia propozycja w naszym zestawieniu. Charakteryzuje się ona wyjątkowym kształtem. Dostępna jest w różnych rozmiarach, a więc bez problemu zaaranżujesz swój ogród w wyjątkowy sposób.

Zaprezentowany przez nas model ma piękny szary kolor i jest wykonany z betonu oraz akrylu. Jego wymiary to 44 cm x 77 cm. W przeciwieństwie do naszych pozostałych propozycji, produkt ten jest bardzo wysoki, będzie zatem idealny do dużych, wysoko rosnących kwiatów czy krzewów.

Ma piękną, smukłą formę, która będzie stanowić ciekawą dekorację ogrodu czy tarasu. Model ten zyskał uznanie wielu konsumentów, którzy wysoko ocenili jego atrakcyjny design. Nie jest to najtańsza doniczka, ale warto w nią zainwestować.

Nie tylko ze względu na bardzo ładny wygląd ale też solidny materiał, który nie niszczeje pod wpływem nieprzyjaznych warunków pogodowych , ani mimo upływu lat.

 

 

Miloo MC93322 S

 

Betonowo-akrylowa donica ogrodowa Miloo MC93322 S to drugi produkt, na który warto zwrócić uwagę. Model ten dostępny jest w wielu różnych rozmiarach (szerokość – 34 cm i wysokość – 30 cm, szerokość – 42 cm i wysokość – 38 cm lub szerokość – 54 cm i wysokość – 49 cm), zatem z całą pewnością znajdziesz odpowiedni wymiar doniczki do swojego ogrodu lub na taras.

Donica jest odporna na zmienne warunki pogodowe, a więc nie musisz obawiać się, że po kilku sezonach jej wygląd ulegnie zmianie.

Nie musisz też chować jej na zimę, gdyż jest odporna na działanie mrozu. Produkt ma szary, bardzo naturalny kolor, dzięki czemu pięknie komponuje się z ogrodem.

Chociaż jest to jedna z droższych propozycji w naszym zestawieniu, cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Solidne wykonanie oraz funkcjonalność to najczęściej wymieniane zalety tego produktu. Osoby, które zdecydowały się na ten model wysoko oceniają też jego wygląd.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ